नेतृत्व

                                                                 नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

                                                   केन्द्रीय कमिटीको दोस्रो बैठक

               पदाधिकारी तथा केन्द्रीय कमिटी सदस्यहरुको कार्यविभाजन

                                                                        २५–२६ मङ्सिर २०७८, भक्तपुर

 

पदाधिकारी

क्र. सं. नाम थर पद जिम्मेवारी
केपी शर्मा ओली      अध्यक्ष पार्टीको समग्र नेतृत्व
ईश्वर पोखरेल        बरिष्ठ उपाध्यक्ष  प्रमुख, नीति अनुसन्धान प्रतिष्ठान
युवराज ज्ञवाली      उपाध्यक्ष   संयोजन, प्रदेश र स्थानीय तह
अष्टलक्ष्मी शाक्य       उपाध्यक्ष   संयोजन, राजनीतिक समन्वय
रामबहादुर थापा         उपाध्यक्ष संयोजन, कूटनीतिक सम्बन्ध र राष्ट्रिय सुरक्षा
विष्णुप्रसाद पौडेल       उपाध्यक्ष  संयोजन, पार्टीको सांगठानिक कामको अनुगमन
सुवासचन्द्र नेम्वाङ         उपाध्यक्ष संयोजन, संसदीय मामिला
सुरेन्द्रप्रसाद पाण्डे         उपाध्यक्ष संयोजन, राजकीय मामिला
शंकर पोखरेल          महासचिव पार्टीको सांगठानिक कामको संयोजन
१० प्रदीप ज्ञवाली       उपमहासचिव  प्रमुख, पार्टी स्कुल विभाग
११ पृथ्वीसुब्बा गुरुङ         उपमहासचिव प्रमुख, प्रचार तथा प्रकाशन विभाग
इञ्चार्ज, प्रेस चौतारी ¬नेपाल तथा सम्बद्ध संगठनहरू
१२ विष्णु रिमाल         उपमहासचिव प्रमुख, निर्वाचन विभाग
प्रमुख, आर्थिक तथा कोष व्यवस्थापन
१३ टोपबहादुर रायमाझी       सचिव प्रमुख, भौतिक पूर्वाधार तथा यातायात व्यवस्था विभाग
इञ्चार्ज, सम्बद्ध संगठनहरू
१४ लेखराज भट्ट सचिव इञ्चार्ज, सुदूरपश्चिम प्रदेश
१५ गोकर्णराज विष्ट         सचिव प्रमुख, उर्जा, जलस्रोत तथा सिंचाईं विभाग
इञ्चार्ज, प्रगतिशील तथा पेशागत ईञ्जिनीयर्स एशोसियसन
१६ योगेश भट्टराई         सचिव प्रमुख, स्वास्थ्य तथा जनसंख्या विभाग
इञ्चार्ज, राष्ट्रिय स्वास्थ्यकर्मी संघ तथा सम्बद्ध संगठनहरू
१७ छविलाल विश्वकर्मा         सचिव इञ्चार्ज, लुम्बिनी प्रदेश
१८ रघुवीर महासेठ         सचिव इञ्चार्ज, प्रदेश नं. २
१९ पद्माकुमारी अर्याल         सचिव इञ्चार्ज, गण्डकी प्रदेश
                                                                                    प्रदेश १
देवराज घिमिरे        स्थायी कमिटी सदस्य  इन्चार्ज, प्रदेश १
शेरधन राई         स्थायी कमिटी सदस्य सहइन्चार्ज, प्रदेश १
राजेन्द्रप्रसाद गौतम          स्थायी कमिटी सदस्य सहइन्चार्ज, प्रदेश १
इन्चार्ज, संखुवासभा
हिक्मतकुमार कार्की        स्थायी कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, प्रदेश १
जीवननाथ घिमिरे         केन्द्रीय कमिटी सदस्य सहइन्चार्ज, प्रदेश १
टंक आङ्बुहाङ (लिम्बू)        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, प्रदेश १
विनोदप्रसाद ढकाल        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, प्रदेश १
इन्चार्ज, मोरङ

 

 

 

 

 

 

 

 

ताप्लेजुङ
तिलकुमार मेन्याङ्वो        पोलिटब्युरो सदस्य  इन्चार्ज, ताप्लेजुङ
उर्मिला थेवे       केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, ताप्लेजुङ
पासाङ शेर्पा         केन्द्रीय कमिटी सदस्य सहइन्चार्ज, ताप्लेजुङ
सहइन्चार्ज, आदिवासी जनजाति फाँट
राजेन्द्रप्रसाद गौतम       स्थायी कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, प्रदेश १
संखुवासभा
राजेन्द्रप्रसाद गौतम          स्थायी कमिटी सदस्य सहइन्चार्ज, प्रदेश १
इन्चार्ज, संखुवासभा
सोलुखुम्बु
मानवीर राई             केन्द्रीय कमिटी सदस्य इन्चार्ज, सोलुखुम्बु    
पाँचथर
बसन्तकुमार नेम्वाङ      केन्द्रीय कमिटी सदस्य   इन्चार्ज, पाँचथर
अईन्द्रसुन्दर नेम्वाङ केन्द्रीय कमिटी सदस्य सहइन्चार्ज, पाँचथर
श्रीप्रसाद जवेगु केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, पाँचथर
तेह्रथुम
विष्णुमाया विक         केन्द्रीय कमिटी सदस्य इन्चार्ज, तेह्रथुम
धनकुटा
राजेन्द्रकुमार राई         केन्द्रीय कमिटी सदस्य  इन्चार्ज, धनकुटा
विना रार्ई        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, धनकुटा
शकुन्तला बस्नेत      केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, धनकुटा
भोजपुर
हरिबहादुर राई       केन्द्रीय कमिटी सदस्य  इन्चार्ज, भोजपुर
परशुराम अधिकारी         केन्द्रीय कमिटी सदस्य सहइन्चार्ज, भोजपुर
खोटाङ
विशाल भट्टराई          पोलिटब्युरो सदस्य इन्चार्ज, खोटाङ
उपप्रमुख, संसदीय विभाग
उषाकला राई       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, खोटाङ
ओखलढुंगा
किशोरकुमार अधिकारी         केन्द्रीय कमिटी सदस्य इन्चार्ज, ओखलढुंगा
इलाम
राम राना      केन्द्रीय कमिटी सदस्य   इन्चार्ज, इलाम
तारादेवी गुरुङ          केन्द्रीय कमिटी सदस्य सहइन्चार्ज, इलाम
झापा
अग्निप्रसाद खरेल       स्थायी कमिटी सदस्य  इन्चार्ज, झापा
गीता अधिकारी          केन्द्रीय कमिटी सदस्य सहइन्चार्ज, झापा
दुर्गा प्रसाई        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज झापा
मीना उप्रेती       केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, झापा
मेनुका काफ्ले        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, झापा
रविन कोइराला        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, झापा
रोमनाथ ओली        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, झापा
हरिबहादुर राजवंशी       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, झापा
मोरङ
विनोदप्रसाद ढकाल        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, प्रदेश १
इन्चार्ज, मोरङ
तारादेवी राई        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, मोरङ
नैनकला ओझा        केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, मोरङ
युवराज बाँस्कोटा         केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, मोरङ
सुनसरी
जगदीशप्रसाद कुसियैत         केन्द्रीय कमिटी सदस्य इन्चार्ज, सुनसरी
इन्दिरा गौतम      केन्द्रीय कमिटी सदस्य     सहइन्चार्ज, सुनसरी
तैयव हुसेन मियाँ        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, मुस्लिम फाँट
सहइन्चार्ज, सुनसरी
भगवती चौधरी        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, सुनसरी
मञ्जु भण्डारी        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, सुनसरी
लक्ष्मी गौतम        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, सुनसरी
उदयपुर
मञ्जुकुमारी चौधरी       पोलिटब्युरो सदस्य   इन्चार्ज, उदयपुर
अम्बिका थापा       केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, उदयपुर
प्रदेश कमिटीका पदाधिकारीहरु
क्र.सं. नाम थर पद जिल्ला
तुलसी न्यौपाने     अध्यक्ष     संखुवासभा
टीका चेम्जोङ     उपाध्यक्ष     धनकुटा
चिन्तन पाठक    सचिव      झापा
धना तामाङ     उपसचिव     मोरङ
शैलेश लामा     उपसचिव     उदयपुर
                                                          प्रदेश २
रघुबीर महासेठ  सचिव इन्चार्ज, प्रदेश २
प्रभु साह         स्थायी कमिटी सदस्य सहइन्चार्ज, प्रदेश २
पुरुषोत्तम पौडेल       पोलिटब्युरो सदस्य  सहइन्चार्ज, प्रदेश २
सुमन प्याकुरेल         पोलिटब्युरो सदस्य सहइन्चार्ज, प्रदेश २
लीलानाथ श्रेष्ठ     पोलिटब्युरो सदस्य    सहइन्चार्ज, प्रदेश २
ज्वालाकुमारी साह         पोलिटब्युरो सदस्य सहइन्चार्ज, प्रदेश २
अच्युतप्रसाद मैनाली         पोलिटब्युरो सदस्य सहइन्चार्ज, प्रदेश २
सप्तरी
दिवाकर देवकोटा        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  इन्चार्ज, सप्तरी
राजकुमार लेखी         केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, सप्तरी
सरिताकुमारी गिरी (यादव)      केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, सप्तरी
सिरहा
गंगाप्रसाद यादव    केन्द्रीय कमिटी सदस्य    इन्चार्ज, सिरहा
प्रमोदनारायण यादव       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, सिरहा
रामप्रित राम       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, सिरहा
रामरतिदेवी राम       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, सिरहा
धनुषा
रामचन्द्र मण्डल      केन्द्रीय कमिटी सदस्य   इन्चार्ज, धनुषा
प्रतिक्षा तिवारी      केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, धनुषा
शिला यादव        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, धनुषा
सविता यादव         केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, धनुषा
हरिनारायण महतो      केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, धनुषा
महोत्तरी
रामदयाल मण्डल         पोलिटब्युरो सदस्य इन्चार्ज, महोत्तरी
टेकबहादुर बलम्पाकी         केन्द्रीय कमिटी सदस्य सहइन्चार्ज, महोत्तरी
बुधनीदेवी महतो     केन्द्रीय कमिटी सदस्य    सहइन्चार्ज, महोत्तरी
सरोजकुमार यादव       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, महोत्तरी
सर्लाही
कमलादेवी महतो       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   इन्चार्ज, सर्लाही
कल्पनाकुमारी कटुवाल       केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, सर्लाही
बद्री न्यौपाने        केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, सर्लाही
रञ्जना सरकार       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, सर्लाही
रितादेवी साह      केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, सर्लाही
रौतहट
उपेन्द्र साह       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   इन्चार्ज, रौतहट
उद्वव रेग्मी            केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, रौतहट
कुन्दनप्रसाद कुशवाहा       केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, रौतहट
रेखाकुमारी झा       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, रौतहट
बारा
बलवीरप्रसाद चौधरी        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  इन्चार्ज, बारा
मोहम्मद समीर       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, मुस्लिम फाँट
सहइन्चार्ज, बारा
सरस्वती चौधरी       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, बारा
पर्सा
प्रभुहजारा दुसाध         केन्द्रीय कमिटी सदस्य इन्चार्ज, पर्सा
अरविन्दकुमार सिंह      केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, पर्सा
निर्मला देवकोटा     केन्द्रीय कमिटी सदस्य    सहइन्चार्ज, पर्सा
राजकुमार प्रसाद गुप्ता      केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, पर्सा
प्रदेश कमिटीका पदाधिकारीहरु
रामअवतार यादव     अध्यक्ष  
रेवती पन्त         उपाध्यक्ष सर्लाही
डा. कृष्णप्रसाद पौडेल         सचिव बारा
फर्मुद नादाफ         उपसचिव  
आरती भण्डारी         उपसचिव रौतहट
                                                   बागमति प्रदेश
काशीनाथ अधिकारी स्थायी कमिटी सदस्य इन्चार्ज, बागमती
कृष्णगोपाल श्रेष्ठ स्थायी कमिटी सदस्य सहइन्चार्ज, बागमती प्रदेश
इन्चार्ज, काठमाडाैं
शेरबहादुर तामाङ        स्थायी कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, बागमती
इन्चार्ज, सिन्धुपाल्चोक
अरुण नेपाल   पोलिटब्युरो सदस्य     सहइन्चार्ज  , बागमती
आनन्दप्रसाद पोखरेल        पोलिटब्युरो सदस्य   सहइन्चार्ज, बागमती
पार्वत गुरुङ        पोलिटब्युरो सदस्य  सहइन्चार्ज, बागमती
प्रमुख, सामाजिक सेवा विभाग
इन्चार्ज, मानवअधिकार एलाइन्स तथा सम्बद्ध संगठनहरु
दोलखा
सरस्वती बस्नेत        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  इन्चार्ज, दोलखा
सिन्धुपाल्चोक
शेरबहादुर तामाङ      स्थायी कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, बागमती
इन्चार्ज, सिन्धुपाल्चोक
दावा तामाङ      केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, सिन्धुपाल्चोक
सरेश नेपाल         केन्द्रीय कमिटी सदस्य सहइन्चार्ज, सिन्धुपाल्चोक
रसुवा
माधवप्रसाद अर्र्याल       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   इन्चार्ज, रसुवा
नुवाकोट
विन्दा ढुंगाना       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   इन्चार्ज, नुवाकोट
धादिङ
खेमप्रसाद लोहनी       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   इन्चार्ज, धादिङ
जानुका सिंखडा         केन्द्रीय कमिटी सदस्य सहइन्चार्ज, धादिङ
रामेछाप
कैलाशप्रसाद ढुङ्गेल      केन्द्रीय कमिटी सदस्य   इन्चार्ज, रामेछाप
गीता कार्की        केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, रामेछाप
काभ्रे
गोकुलप्रसाद बाँस्कोटा पोलिटब्युरो सदस्य     इन्चार्ज, काभ्रे
रुक्मिणी राना        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, काभ्रे
रेशम लामा         केन्द्रीय कमिटी सदस्य सहइन्चार्ज, काभ्रे
ललितपुर
सुशीला नेपाल         पोलिटब्युरो सदस्य इन्चार्ज, ललितपुर
हरिकृष्ण व्यञ्जनकार          केन्द्रीय कमिटी सदस्य सहइन्चार्ज, ललितपुर
भक्तपुर
सोम मिश्र      केन्द्रीय कमिटी सदस्य   इन्चार्ज, भक्तपुर
गोविन्द दुलाल         केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, भक्तपुर
तुलसाकुमारी दाहाल        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, भक्तपुर
काठमाडौं
कृष्णगोपाल श्रेष्ठ       स्थायी कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, बागमती प्रदेश
इन्चार्ज, काठमाडाैं
कृष्णबहादुर राई        पोलिटब्युरो सदस्य   सहइन्चार्ज, काठमाडौं
नारायणबहादुर सिलवाल         केन्द्रीय कमिटी सदस्य सहइन्चार्ज, काठमाडौं
विद्यासुन्दर शाक्य        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, काठमाडौं
सरिता न्यौपाने        केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, काठमाडौं
सिन्धुली
गणेशकुमार पहाडी         केन्द्रीय कमिटी सदस्य इन्चार्ज, सिन्धुली
उमा कोइराला          केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, सिन्धुली
कमलजंग राई दनुवार        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, सिन्धुली
सुवास देवकोटा      केन्द्रीय कमिटी सदस्य    सहइन्चार्ज, सिन्धुली
मकवानपुर
रामेश्वर राना मगर        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  इन्चार्ज, मकवानपुर
कृष्णप्रसाद दाहाल       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, मकवानपुर
जुनेलीमाया श्रेष्ठ     केन्द्रीय कमिटी सदस्य     सहइन्चार्ज, मकवानपुर
चितवन
देवीप्रसाद ज्ञवाली         पोलिटब्युरो सदस्य  इन्चार्ज, चितवन
पार्वती रावल       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, चितवन
शिवकुमारी गोतामे (सार्की) केन्द्रीय कमिटी सदस्य

सहइन्चार्ज, चितवन

प्रदेश कमिटीका पदाधिकारीहरु
केशवराज पाण्डे         अध्यक्ष नुवाकोट
रामहरि सुवेदी         उपाध्यक्ष काभ्रे
विजय सुवेदी         सचिव चितवन
रत्नादेवी गुरुङ         उपसचिव काठमाडौं
महेश बर्तौला         उपसचिव मकवानपुर
                                                गण्डकी प्रदेश
पद्माकुमारी अर्याल       सचिव  इन्चार्ज, गण्डकी प्रदेश
जगत विश्वकर्मा        पोलिटब्युरो सदस्य  सहइन्चार्ज, गण्डकी प्रदेश
मायानाथ अधिकारी        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज गण्डकी प्रदेश
इन्चार्ज, लमजुङ
श्रीमाया थकाली        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, गण्डकी प्रदेश
गाेरखा
रामशरण बस्नेत       केन्द्रीय कमिटी सदस्य  इन्चार्ज, गोरखा
सम्झना देवकोटा         केन्द्रीय कमिटी सदस्य सहइन्चार्ज, गोरखा
मनाङ
जमिन्द्रमान घले केन्द्रीय कमिटी सदस्य  इन्चार्ज, मनाङ
सहइन्चार्ज, लमजुङ
मुस्ताङ
चन्द्रमोहन गौचन       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   इन्चार्ज, मुस्ताङ
टसी स्हाङ्मो गुरुङ्सेनी       केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, मुस्ताङ
लमजुङ
मायानाथ अधिकारी        केन्द्रीय कमिटी सदस्य सहइन्चार्ज गण्डकी प्रदेश
इन्चार्ज, लमजुङ
जमिन्द्रमान घले      केन्द्रीय कमिटी सदस्य   इन्चार्ज, मनाङ
सहइन्चार्ज, लमजुङ
टुका हमाल         केन्द्रीय कमिटी सदस्य सहइन्चार्ज, लमजुङ
कास्की
भीमबहादुर कार्की      केन्द्रीय कमिटी सदस्य   इन्चार्ज, कास्की
कृष्णबहादुर थापा       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, कास्की
बालकृष्ण काउछा       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, कास्की
मञ्जुदेवी गुरुङ       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, कास्की
मिनाकुमारी गुरुङ        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, कास्की
राजीव पहारी        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, कास्की
विद्या भट्टराई       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, कास्की
म्याग्दी
भुपेन्द्रबहादुर थापा       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   इन्चार्ज, म्याग्दी
नरदेवी पुन मगर        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, म्याग्दी
तनहुँ
टुकराज सिग्देल        पोलिटब्युरो सदस्य  इन्चार्ज, तनहुँ
भगवती न्यौपाने      केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, तनहुँ
सविता रसाइली    केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, तनहुँ
स्याङ्जा
सीताकुमारी सुन्दास         केन्द्रीय कमिटी सदस्य इन्चार्ज, स्याङ्जा
किशोरविक्रम मल्ल       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, स्याङ्जा
सीमाकुमारी क्षेत्री        केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, स्याङ्जा
पर्वत
कल्पना चापागाईँ         केन्द्रीय कमिटी सदस्य  इन्चार्ज, पर्वत
पदम गिरी           केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, पर्वत
बाग्लुङ      
गोविन्दबहादुर नेपाली        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  इन्चार्ज, बाग्लुङ
इन्द्रलाल सापकोटा     केन्द्रीय कमिटी सदस्य    सहइन्चार्ज, बाग्लुङ
सावित्रा राना       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, बाग्लुङ
डा. सूर्य पाठक       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज बाग्लुङ
नवलपुर
तिलबहादुर महत क्षेत्री      केन्द्रीय कमिटी सदस्य   इन्चार्ज, नवलपुर
कृष्णप्रसाद पौडेल      केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, नवलपुर
रविन्द्र अधिकारी        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, नवलपुर
प्रदेश कमिटीका पदाधिकारीहरु
नवराज शर्मा      अध्यक्ष   म्याग्दी
मोहन रेग्मी         उपाध्यक्ष स्याङ्जा
धनञ्जय दवाडी         सचिव तनहुँ
मञ्जु अधिकारी         उपसचिव पर्वत
रश्मी आचार्य         उपसचिव कास्की
                                                      लुम्बिनी प्रदेश
छविलाल विश्वकर्मा      सचिव    इन्चार्ज, लुम्बिनी प्रदेश
लीला गिरी         पोलिटब्युरो सदस्य सहइन्चार्ज, लुम्बिनी प्रदेश
दलबहादुर राना     पोलिटब्युरो सदस्य    सहइन्चार्ज, लुम्बिनी प्रदेश
बैजनाथ चौधरी      पोलिटब्युरो सदस्य   सहइन्चार्ज, लुम्बिनी
खेममान खड्का        पोलिटब्युरो सदस्य   सहइन्चार्ज, लुम्बिनी प्रदेश
इन्चार्ज, रुकुमपूर्व
खिमलाल भट्टराई     पोलिटब्युरो सदस्य     सहइन्चार्ज, लुम्बिनी प्रदेश
दधिराम न्यौपाने        पोलिटब्युरो सदस्य  सहइन्चार्ज, लुम्बिनी
बिमला घिमिरे       पोलिटब्युरो सदस्य   सहइन्चार्ज, लुम्बिनी प्रदेश
लक्ष्मणराज ज्ञवाली        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, लुम्बिनी प्रदेश
इन्चार्ज, बर्दिया
नवलपरासी
सरिता खनाल (भुसाल)      केन्द्रीय कमिटी सदस्य   इन्चार्ज, नवलपरासी
बिमला अर्याल        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, नवलपरासी
रुपन्देही
भूमिश्वर ढकाल         केन्द्रीय कमिटी सदस्य  इन्चार्ज, रुपन्देही
गुमादेवी आचार्य (गोमा)     केन्द्रीय कमिटी सदस्य    सहइन्चार्ज, रुपन्देही
शिवराज सुवेदी       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, रुपन्देही
सावित्रा अर्याल        केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, रुपन्देही
पाल्पा
ठाकुरप्रसाद गैरे        पोलिटब्युरो सदस्य  इन्चार्ज, पाल्पा
सिर्जना काफ्ले         केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, पाल्पा
कपिलबस्तु
बलराम अधिकारी         केन्द्रीय कमिटी सदस्य  इन्चार्ज, कपिलबस्तु
सुशीलकुमार श्रीवास्तव     केन्द्रीय कमिटी सदस्य    सहइन्चार्ज, कपिलबस्तु
अर्घाखाँची
चन्द्रबहादुर खड्का        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  इन्चार्ज, अर्घाखाँची
चेतनारायण आचार्य         केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, अर्घाखाँची
बोमबहादुर विश्वकर्मा       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, अर्घाखाँची
सहइन्चार्ज, मुक्ति समाज
गुल्मी
दिनेश पन्थी        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  इन्चार्ज, गुल्मी
जंगबहादुर नेपाली       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, गुल्मी
मैनाकुमारी भण्डारी       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, गुल्मी
प्यूठान
सूर्य थापा      पोलिटब्युरो सदस्य   इन्चार्ज, प्यूठान
हरि रिजाल     केन्द्रीय कमिटी सदस्य    सहइन्चार्ज, प्यूठान
रुकुम पूर्व
खेममान खड्का       पोलिटब्युरो सदस्य   सहइन्चार्ज, लुम्बिनी प्रदेश
इन्चार्ज, रुकुमपूर्व
रोल्पा
नवीन रोका मगर      केन्द्रीय कमिटी सदस्य   इन्चार्ज, रोल्पा
ईश्वरी घर्ती मगर       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, रोल्पा
कुमार दसौंदी       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, रोल्पा
यमुना रोका तामाङ      केन्द्रीय कमिटी सदस्य    सहइन्चार्ज, रोल्पा
दाङ
नरुलाल चौधरी         पोलिटब्युरो सदस्य इन्चार्ज, दाङ
कोमल ओली        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, दाङ
गंगा चौधरी सत्गौवा       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, दाङ
घनश्याम पाण्डे       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, दाङ
मेनका पोखरेल        केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, दाङ
सीता न्यौपाने          केन्द्रीय कमिटी सदस्य सहइन्चार्ज, दाङ
बाँके
सूर्य ढकाल       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   इन्चार्ज, बाँके
दीपा शर्मा      केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, बाँके
पशुपतिदयाल मिश्र     केन्द्रीय कमिटी सदस्य     सहइन्चार्ज, बाँके
मोहम्मद हारुन हलुवाई       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, बाँके
सहइन्चार्ज, मुस्लिम फाँट
शान्तिदेवी ढकाल      केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, बाँके
बर्दिया
लक्ष्मणराज ज्ञवाली        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, लुम्बिनी प्रदेश
भीम केसी         केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, बर्दिया
उपप्रमुख, पर्यटन तथा नागरिक उड्डयन विभाग
शोभा ज्ञवाली          केन्द्रीय कमिटी सदस्य सहइन्चार्ज, बर्दिया
प्रदेश कमिटीका पदाधिकारीहरु
राधाकृष्ण कँडेल         अध्यक्ष पाल्पा
भोजप्रसाद श्रेष्ठ         उपाध्यक्ष रुपन्देही
लक्ष्मण आचार्य         सचिव दाङ
लीला राना         उपसचिव बर्दिया
दुर्गा थारु         उपसचिव बाँके
                                                     कर्णाली प्रदेश
यामलाल कँडेल     स्थायी कमिटी सदस्य    इन्चार्ज, कर्णाली प्रदेश
गोरखबहादुर बोेगटी         स्थायी कमिटी सदस्य सहइन्चार्ज, कर्णाली प्रदेश 
इन्चार्ज, हुम्ला
भैरवसुन्दर श्रेष्ठ      पोलिटब्युरो सदस्य   सहइन्चार्ज कर्णाली प्रदेश
इन्चार्ज, जाजरकोट
मोहन बानियाँ        पोलिटब्युरो सदस्य  सहइन्चार्ज, कर्णाली प्रदेश
इन्चार्ज, मुगु
गुलाबजंग शाह       पोलिटब्युरो सदस्य   सहइन्चार्ज, कर्णाली प्रदेश
इन्चार्ज, सल्यान
लक्ष्मीप्रसाद पोखरेल       पोलिटब्युरो सदस्य   सहइन्चार्ज, कर्णाली प्रदेश
इन्चार्ज, दैलेख
डोल्पा
बदमी क्वारी बुढा (बोहोरा)        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  इन्चार्ज, डोल्पा
जुम्ला
रतननाथ योगी       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   इन्चार्ज, जुम्ला
मुगु
मोहन बानियाँ      पोलिटब्युरो सदस्य   सहइन्चार्ज, कर्णाली प्रदेश
इन्चार्ज, मुगु
हुम्ला
गोरखबहादुर बोेगटी        स्थायी कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, कर्णाली प्रदेश 
इन्चार्ज, हुम्ला
दल फडेरा            केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, हुम्ला
दल रावल      केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, हुम्ला
कालिकोट
नगिन्द्र शाही        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  इन्चार्ज, कालिकोट
इन्दिरा सञ्जेल        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, कालिकोट
दक्षिणा शाही        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, कालिकोट
रुकुम पश्चिम 
तीर्था गौतम       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   इन्चार्ज, रुकुम पश्चिम
चन्द्रबहादुर बिक      केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, रुकुम पश्चिम
जाजरकोट
भैरवसुन्दर श्रेष्ठ       पोलिटब्युरो सदस्य   सहइन्चार्ज कर्णाली प्रदेश
इन्चार्ज, जाजरकोट
डम्बरबहादुर सिंह       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, जाजरकोट
सीपी घर्ती (चन्द्रप्रकाश)         केन्द्रीय कमिटी सदस्य सहइन्चार्ज, जाजरकोट
दैलेख
लक्ष्मीप्रसाद पोखरेल       पोलिटब्युरो सदस्य  सहइन्चार्ज, कर्णाली प्रदेश
इन्चार्ज, दैलेख
विष्णु रिजाल    केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, दैलेख
उपप्रमुख, प्रचार तथा प्रकाशन विभाग
सहइन्चार्ज, प्रेस चौतारी नेपाल तथा सम्बद्ध संगठनहरु
राजबहादुर बुढाक्षेत्री        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहईन्चार्ज, दैलेख
धर्मराज रेग्मी       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   उपप्रमुख, कानुन विभाग
सहइन्चार्ज, दैलेख
मिनासिंह रखाल      केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, दैलेख
सूर्यकुमारी श्रेष्ठ       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, दैलेख

सल्यान

गुलाबजंग शाह     पोलिटब्युरो सदस्य    सहइन्चार्ज, कर्णाली प्रदेश
इन्चार्ज, सल्यान
सुर्खेत
नवराज रावत    केन्द्रीय कमिटी सदस्य     इन्चार्ज, सुर्खेत
मोहनमाया ढकाल        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, सुर्खेत
                                    प्रदेश कमिटीका पदाधिकारीहरु
विनोदकुमार शाह         अध्यक्ष दैलेख
लालबहादुर महतारा         उपाध्यक्ष जाजरकोट
कमल शाही         सचिव सुर्खेत
रुपा शाही         उपसचिव कालिकोट
टेकराज पछाई         उपसचिव जुम्ला
                                                    सुदूरपश्चिम प्रदेश
लेखराज भट्ट         सचिव इन्चार्ज, सुदूरपश्चिम प्रदेश
कर्णबहादुर थापा         स्थायी कमिटी  सदस्य सहइन्चार्ज, सुदूरपश्चिम प्रदेश
राजेन्द्रसिंह रावल       पोलिटब्युरो सदस्य   सहइन्चार्ज, सुदूर पश्चिम
गणेशसिंह ठगुन्ना      पोलिटब्युरो सदस्य   सहइन्चार्ज, सुदूर पश्चिम प्रदेश
इन्चार्ज, दार्चुला
बाजुरा
लालबहादुर थापा        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  इन्चार्ज, बाजुरा
दयालबहादुर शाही         केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, बाजुरा
प्रकाशबहादुर शाह        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, बाजुरा
सहदेव बोगटी         केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, बाजुरा
बझाङ
भैरवबहादुर सिंह         केन्द्रीय कमिटी सदस्य इन्चार्ज, बझाङ
अफिलाल ओखेडा        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, बझाङ
आशाकुमारी विक        केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, बझाङ
ऐनबहादुर महर                केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, बझाङ
दार्चुला
गणेशसिंह ठगुन्ना       पोलिटब्युरो सदस्य   सहइन्चार्ज, सुदूर पश्चिम प्रदेश
इन्चार्ज, दार्चुला
अछाम
झपटबहादुर बोहरा         केन्द्रीय कमिटी सदस्य इन्चार्ज, अछाम
यज्ञ बोगटी             केन्द्रीय कमिटी सदस्य सहइन्चार्ज, अछाम
डोटी
गौरीकुमारी ओली        पोलिटब्युरो सदस्य  इन्चार्ज, डोटी
बैतडी
पुरनसिंह दयाल        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  इन्चार्ज, बैतडी
लीलाधर भट्ट        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज,बैतडी
डडेल्धुरा
पठानसिंह बोहरा        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  इन्चार्ज, डढेल्धुरा
कैलाली
नारदमुनि राना थारु       पोलिटब्युरो सदस्य   इन्चार्ज, कैलाली
लीलाकुमारी भण्डारी         पोलिटब्युरो सदस्य  सहइन्चार्ज, कैलाली
कमलाकुमारी  ओली      केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, कैलाली
गौरीशंकर थारु चौधरी       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, कैलाली
सन्तोष शर्मा थापा       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, कैलाली
कञ्चनपुर
निरुदेवी पाल       पोलिटब्युरो सदस्य   इन्चार्ज, कञ्चनपुर
इन्दु कडरिया       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, कञ्चनपुर
कुमारी कमला बोहरा      केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, कञ्चनपुर 
कृपाराम राना        केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, कञ्चनपुर 
नरबहादुर धामी       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, कञ्चनपुर
प्रदेश कमिटीका पदाधिकारीहरु
दामोदर भण्डारी         अध्यक्ष बैतडी
कमल तिमल्सिना         उपाध्यक्ष अछाम
धर्मराज पाठक         सचिव कैलाली
बलदेव रेग्मी         उपसचिव बाजुरा
भगिरथी विष्ट         उपसचिव कैलाली
उपत्यका विशेष कमिटी
सुजिता शाक्य      पोलिटब्युरो सदस्य   इन्चार्ज, उपत्यका विशेष
विनाकुमारी श्रेष्ठ       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज, उपत्यका विशेष
इन्चार्ज, मजदुर विशेष 
मजदुर विशेष
विनाकुमारी श्रेष्ठ     केन्द्रीय कमिटी सदस्य    सहइन्चार्ज, उपत्यका विशेष
इन्चार्ज, मजदुर विशेष
सीता लामा        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज, मजदुर विशेष
विद्यार्थी विशेष
नविना लामा    केन्द्रीय कमिटी सदस्य    इन्चार्ज, विद्यार्थी विशेष
उद्योग व्यवसाय विशेष
डा.अजयक्रान्ति शाक्य         केन्द्रीय कमिटी सदस्य  इन्चार्ज, उद्योग व्यवसाय विशेष
उपत्यका विशेष कमिटीका पदाधिकारीहरु
प्रेमकुमार पराजुली     अध्यक्ष  
विदुर कार्की     उपाध्यक्ष  
समीर नेपाल     सचिव  
उर्मिला सुनवार     उपसचिव  
चन्द्र रिजाल     उपसचिव  
सम्पर्क समन्वय कमिटी
लालबाबु पण्डित       स्थायी कमिटी सदस्य   इन्चार्ज
नरेन्द्रकुमार श्रेष्ठ        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सहइन्चार्ज
भगवती थापा क्षेत्री       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   सहइन्चार्ज
श्याम बस्नेत           संयोजक
स्थानेश्वर बस्याल           सहसंयोजक
इन्द्र भण्डारी           सचिव
                                                                               केन्द्रीय विभागहरु
केन्द्रीय पार्टी स्कुल विभाग
प्रदीप ज्ञवाली         उपमहासचिव प्रमुख
ईश्वरबहादुर रिजाल        पोलिटब्युरो सदस्य  उपप्रमुख
पेम्वा लामा        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सचिव
केन्द्रीय संगठन विभाग
खगराज अधिकारी        स्थायी कमिटी सदस्य  प्रमुख
केन्द्रीय प्रचार तथा प्रकाशन विभाग
पृथ्वीसुब्बा गुरुङ         उपमहासचिव प्रमुख
विष्णु रिजाल        केन्द्रीय कमिटी सदस्य   उपप्रमुख
आर्थिक तथा कोष व्यवस्थापन
विष्णु रिमाल         उपमहासचिव प्रमुख
संस्कृति
रघुजी पन्त       स्थायी कमिटी सदस्य   प्रमुख
केन्द्रीय पुस्तकालय तथा अभिलेख विभाग
ममता गिरी      केन्द्रीय कमिटी सदस्य   प्रमुख
उपभोक्ता हित संरक्षण तथा सुशासन
यज्ञराज सुनुवार      केन्द्रीय कमिटी सदस्य   प्रमुख
टुका हमाल        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  उपप्रमुख
संसदीय विभाग
डा. शिवमाया तुम्बाहाम्फे       स्थायी कमिटी सदस्य   प्रमुख
विशाल भट्टराई        पोलिटब्युरो सदस्य  उपप्रमुख
सामाजिक सेवा विभाग
पार्वत गुरुङ       पोलिटब्युरो सदस्य   प्रमुख
निर्वाचन निर्वाचन
विष्णु रिमाल         उपमहासचिव प्रमुख
निरज आचार्य        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  सदस्य
संघीय मामला तथा सामान्य प्रशासन विभाग
किरण गुरुङ       स्थायी कमिटी सदस्य   प्रमुख
रविन कोइराला      केन्द्रीय कमिटी   उपप्रमुख
स्थानीय तह विभाग
देवेन्द्र दहाल         पोलिटब्युरो सदस्य प्रमुख
प्रभा बराल         केन्द्रीय कमिटी सदस्य उपप्रमुख
उद्योग, वार्णिज्य तथा आपूर्ति विभाग
मोतीलाल दुगड        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  प्रमुख
दुर्गा प्रसाईं         केन्द्रीय कमिटी सदस्य उपप्रमुख
विज्ञान तथा प्रविधि विभाग
टंक कार्की        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  प्रमुख
ऊर्जा, जलस्रोत तथा सिंचाई विभाग
गोकर्ण विष्ट         सचिव प्रमुख
स्वास्थ्य तथा जनसंख्या विभाग
योगेश भट्टराई          सचिव प्रमुख
अर्थ तथा योजना विभाग
घनश्याम भुसाल      स्थायी कमिटी सदस्य   प्रमुख
राष्ट्रिय हित तथा सुरक्षा प्रवद्र्धन विभाग
परशुमेघी गुरुङ         केन्द्रीय कमिटी सदस्य प्रमुख
खानेपानी तथा सरसफाई विभाग
गिरीधारीलाल न्यौपाने       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   प्रमुख
उषाकिरण तिम्सिना         केन्द्रीय कमिटी सदस्य उपप्रमुख
परराष्ट्र मामला विभाग
डा. राजन भट्टराई       स्थायी कमिटी सदस्य   प्रमुख
कृष्ण केसी         केन्द्रीय कमिटी सदस्य उपप्रमुख
भौतिक पूर्वाधार तथा यातायात विभाग
टोपबहादुर रायमाझी        सचिव प्रमुख
गीता कार्की       केन्द्रीय कमिटी सदस्य  उपप्रमुख
पर्यटन तथा नागरिक उड्डयन विभाग
भीमप्रसाद आचार्य         स्थायी कमिटी सदस्य प्रमुख
भीम केसी        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  उपप्रमुख
कानुन
रमेश बडाल        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  प्रमुख
धर्मराज रेग्मी       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   उपप्रमुख
शिक्षा
गुरुप्रसाद बराल        स्थायी कमिटी सदस्य  प्रमुख
जगन्नाथ थपलिया         केन्द्रीय कमिटी सदस्य उपप्रमुख
कृषि तथा पशुपंक्षी विकास
विमला घिमिरे      पोलिटब्युरो सदस्य   प्रमुख
बालिका गिरी       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   उपप्रमुख
भूमि व्यवस्था विभाग
मणिचन्द्र थापा     स्थायी कमिटी सदस्य     प्रमुख
सहकारी तथा गिरिवी निवारण विभाग
कलमप्रसाद चौलागाईं         पोलिटब्युरो सदस्य प्रमुख
अमृता सुब्बा        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  उपप्रमुख
शहरी विकास विभाग
केशव स्थापित       केन्द्रीय कमिटी सदस्य  प्रमुख
निर्मला देवकोटा       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   उपप्रमुख
बन तथा वातावरण विभाग
जीवन घिमिरे       केन्द्रीय कमिटी सदस्य   प्रमुख
भारती पाठक      केन्द्रीय कमिटी सदस्य   उपप्रमुख
श्रम तथा रोजगार
डा. बिन्दा पाण्डे      स्थायी कमिटी सदस्य   प्रमुख
भगवती चौधरी        केन्द्रीय कमिटी सदस्य  उपप्रमुख
सामाजिक सुरक्षा तथा समाजकल्याण विभाग
जुलीकुमारी महतो      पोलिटब्युरो सदस्य  प्रमुख
युवा तथा खेलकूद
लीलबहादुर थापा मगर      पोलिटब्युरो सदस्य  
विपद् व्यवस्थापन तथा स्वयंसेवा विभाग
रामेश्वर फुयाल     पोलिटब्युरो सदस्य     प्रमुख

 

नवयुग

ठेगाना