प्रदेशका पदाधिकारी मनोनयन

काठमाडौँ । नेकपा (एमाले) का प्रदेश कमिटीका पदाधिकारीहरू दशौं केन्द्रीय कमिटीमा निर्वाचित भएसँगै पार्टीको वैधानिक व्यवस्थाअनुरुप स्वतः पदमुक्त हुनु भएकाले प्रदेश कमिटीको कामलाई प्रभावकारी ढङ्गले सञ्चालन गर्न रिक्त पदहरूको पदपूर्ति गरिएको छ ।
केन्द्रीय कमिटीको दोस्रो बैठकले सात प्रदेश, उपत्यका विशेष र सम्पर्क समन्वय कमिटटिीमा र एक विशेष प्रदेशमा पदाधिकारी मनोनयन गरेको हो, जो यसप्रकार हुनुहुन्छः


प्रदेश १

    अध्यक्ष ः तुलसी न्यौपाने, संखुवासभा
    उपाध्यक्ष ः टिका चेम्जोङ, धनकुटा
    सचिव ः चिन्तन पाठक, झापा
    उपसचिव ः धना तामाङ, मोरङ
    उपसचिव ः शैलेश लामा, उदयपुर


प्रदेश— २
    अध्यक्ष ः रामअवतार यादव, सिरहा
    उपाध्यक्ष ः रेवती पन्त, सर्लाही
    सचिव ः डा.कृष्ण पौडेल, बारा
    उपसचिव ः फरमुद नदाफ, धनुषा

    उपसचिव ः आरती भण्डारी, रौतहट
बागमती प्रदेश
    अध्यक्ष ः केशवराज पाण्डे, नुवाकोट
    उपाध्यक्ष ः रामहरी सुवेदी, काभ्रे
    सचिव ः विजय सुवेदी, चितवन
    उपसचिव ः रत्नदेवी गुरुङ, काठमाडौँ
    उपसचिव ः महेश बर्तौला, मकवानपुर

गण्डकी प्रदेश
    अध्यक्ष ः नवराज शर्मा, म्याग्दी
    उपाध्यक्ष ः मोहन रेग्मी, स्याङ्जा
    सचिव ः धनञ्जय दवाडी, लमजुङ
    उपसचिव ः मञ्जु अधिकारी, पर्वत
    उपसचिव ः रश्मी आचार्य, कास्की

लुम्विनी प्रदेश
    अध्यक्ष ः राधाकृष्ण कँडेल, पाल्पा
    उपाध्यक्ष ः भोजप्रसाद श्रेष्ठ, रुपन्देही
    सचिव ः लक्ष्मण आचार्य, दाङ
    उपसचिव ः लिला राना, बर्दिया
    उपसचिव ः दुर्गा थारु, बाँके

 


कर्णाली प्रदेश

    अध्यक्ष ः विनोद शाह, दैलेख
    उपाध्यक्ष ः लालबहादुर महतारा, जाजरकोट
    सचिव ः कमल शाही, सुर्खेत
    उपसचिव ः रुपा शाही, हुम्ला
    उपसचिव ः टेकराज पछाईं, जुम्ला


सुदुरपश्चिम प्रदेश
    अध्यक्ष ः दामोदर भण्डारी, बैतडी
    उपाध्यक्ष ः कमल तिमिल्सिना, अछाम
    सचिव ः धर्मराज पाठक, कैलाली
    उपसचिव ः बलदेव रेग्मी, बाजुरा
    उपसचिव ः भागरथी बिष्ट, कैलाली


उपत्यका विशेष कमिटी
    अध्यक्ष ः प्रेमकुमार पराजुली, पेशागत विशेष
    उपाध्यक्ष ः बिदुर  कार्की, मजदुर विशेष
    सचिव ः    समीर नेपाल, पेशागत विशेष
    उपसचिव ः चन्द्र रिजाल, उद्योग व्यवसाय विशेष
    उपसचिव ः उर्मिला सुनुवार, युवा÷विद्यार्थी विशेष


सम्पर्क समन्वय कमिटीः
    संयोजक ः श्यामकुमार बस्नेत, दोलखा, बागमती प्रदेश
    सहसंयोजकः स्थानेश्वर बस्याल, पाल्पा, लुम्बिनी प्रदेश
    सचिवः इन्द्र भण्डारी, झापा, प्रदेश –१

 

नवयुग

ठेगाना